Zapraszamy na jointa i bronka do Pabianic

Zapraszamy na jointa i bronka do Pabianic

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-04-08 15:55:52

 PreceLek

Administrator

Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2010-03-02
Posty: 63
Punktów :   

Propozycja związana z serverem

To tak tutaj proszę pisać kto by mógł ile dać i czy przelewem lub sms'em. Od zebranej ilości kasy zależy długość trwania servera lub jakość a nawet może jakaś domena Jeżeli chodzi o server to proponuję tylko lokalizacje polską zza granicznych nie polecam to tak a i jak mówiłem jak ktoś się zna to dostanie dostęp do FPS:

#1 Lokalizacja: Warszawa (Atman)
Slot prywatny     2.49zł / miesiąc
Slot publiczny     5.94zł / miesiąc

Oferta dotyczy lokalizacji serwerów gier w serwerowni ATMAN, w Warszawie. To data center jest uważane przez wielu za jakościowo najlepsze w Polsce dla serwerów gier, ponieważ oferuje jedne z najniższych czasów odpowiedzi spośród innych DC w kraju. Gwarantowany UPTIME rzędu 99,97% oraz niska awaryjność łącz zapewniają stabilną rozgrywkę bez przykrych niespodzianek, a centralne położenie najlepsze wyjście na Polskę.


#2 Lokalizacja: Warszawa (ETOP)
Slot prywatny     2.67zł / miesiąc
Slot publiczny     4.8zł / miesiąc

Jest to tańsza wersja lokalizacji: Warszawa. Serwery są postawione w niewiele gorszej od ATMAN serwerowni Warszawskiej: ETOP. Są to serwery idealne dla klanów, które wolą oszczędzić kilka złotych kosztem nieznacznie wyższych pingów.

#3 Lokalizacja: Gdańsk (SuperHost)
Slot prywatny     1.95zł / miesiąc
Slot publiczny     3.69zł / miesiąc

Jest to najtańsza u nas lokalizacja Polska, bardzo dobra między innymi dla klanów grających na wyższym poziomie, chcących rozgrywać mecze na stabilnych serwerach. Lokalizacja ta nadaje się również dla sieci serwerów dbających o wysoką jakość rozgrywki.

#4 Lokalizacja: Łódź
Slot prywatny     2.49zł / miesiąc
Slot publiczny     4.2zł / miesiąc

Oferta serwerów w łodzi przeznaczona jest przede wszystkim sieciom serwerów chcącym zapewnić dla graczy bardzo wysoką jakość. Centralne położenie gwarantuje niewiele lepsze wyjście na cały kraj niż tańsza lokalizacja: Gdańsk, co odzwierciedlają nieznacznie niższe czasy odpowiedzi (pingi). Lokalizacja ta jest również bardzo dobrym wyborem dla klanów chcących rozgrywać mecze wyższej jakości, nie mające jednak wystarczających funduszy na lokalizacje Warszawskie.

To by było tyle ja jestem za Łodzią lub Gdańskiem i prywatny server ;] Proszę odpowiadać Ci którzy chcą pomóc ile przeznaczą kasy na server i jaką formą płatność myślę że 12 slotów wystarczy głosujcie jaką chcecie lokalizacje Ja mogę przeznaczyć 20zł

Pozdrawiam i odpowiadać!!!

Offline

 

#2 2010-04-08 16:48:58

 Soldier

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-13
Posty: 2
Punktów :   -1 

Re: Propozycja związana z serverem

Hmm , Precel ,  myślę że dobrym wyborem byłby Gdańsk (mieszkam aktualnie w nim ) bo jesy bardzooo tani , ja również mogę przeznaczyć 20zł Pozdro For All !


http://img693.imageshack.us/img693/259/tram.jpg

Offline

 

#3 2010-04-08 19:39:46

 Red Line

Moderator

7668417
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 92
Punktów :   

Re: Propozycja związana z serverem

Jaka jest różnica między Slot prywatny a Slot publiczny ?



http://img28.imageshack.us/img28/8179/meekisygrna.png
http://img684.imageshack.us/img684/7813/redline.png

Offline

 

#4 2010-04-08 20:20:29

 PreceLek

Administrator

Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2010-03-02
Posty: 63
Punktów :   

Re: Propozycja związana z serverem

Różnica polega ceną i prywatny jest na hasło i nie da się zdjąć

Offline

 

#5 2010-04-08 21:43:00

 Zohan

Bywalec

Skąd: Satellite multigaming
Zarejestrowany: 2010-03-05
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja związana z serverem

a JustNet.pl?
http://www.justnet.pl/index.php?id=gry
no troche drogo 3zł ale całe Satellite na tym śmiga bez żadnych lagów a servery full 32 sloty

można wziąść go jeżeli server będzie naprawde duży

gdańsk - jeżeli będzie mały

łódź - na średnie

Ostatnio edytowany przez Zohan (2010-04-08 21:47:19)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSianożęty campingi